KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16704351
nr 1670 4351
Johan Jacobsen
(1883-1953), Danmark
Oljemålning, Signerad, daterad -25, jordbruksmark. Olja på pannå, 27x36 cm, yttermått inklusive ram: 36x45 cm
Johan Jacobsen, dansk bildkonstnär född 1883, död 1953.
Utrop:
500 kr
lördag 21 december 2024
kl 18:52:09