KONST / Litografier / Färglitografi 14545133
nr 1454 5133
Gerald Steffe
(f. 1939), Sverige
Signerad, färglitografi, HC-upplaga (hors de commerce), 46x45cm, yttermått inklusive ram: 62x60cm
Gerald Steffe, född 1939 i Österrike, målare och grafiker, bosatt i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 mars 2022
kl 18:38:10
10/3 08:06:18
Gerald Steffe
Läs mer om Gerald Steffe