KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11986005

nr 1198 6005

Blandteknik

Ragnar Levi, "Mama Mystére". Signerad, daterad LEVI -89, Motivet: 64x49 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 20 augusti 2018
kl 19:50:19

19/8 03:31:33 1      Vinnande bud