KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Fotokonst 17526683

nr 1752 6683

Axel Ahlsén

(f. 1989), Sverige

Fotokonst, Signerad, daterad 2019. Fotografisk bild på akrylplast och aluminum. Upphängning medföljer, oramad, 62x100 cm

Axel Ahlsén, svensk bildkonstnär född i Uppsala 1989.

Utrop:

1.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 06:12:47)
Uppdatera
Visning

fredag 9/1, lördag 10/1, söndag 11/1 och måndag 12/1

Auktionen
avslutas:

måndag 12 januari kl 19:24:22

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.000 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 1.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Axel Ahlsén

Läs mer om Axel Ahlsén