KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17334293
nr 1733 4293
Per Adalbert von Rosen
(f. 1953), Sverige
3 st, Tre kronor. Signerade. Bladets mått: 30x20 cm, blandteknik, yttermått inklusive ram: 47x38 cm
Per Adalbert von Rosen, född 1953 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 20 oktober 2025
kl 20:20:40
20/10 20:04:29
Per Adalbert von Rosen
Läs mer om Per Adalbert von Rosen