KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 4616118
nr 461 6118
Gravyrer
1 par, porträtt, 48x37, fuktskador
Utrop:
300 kr
Såld:
900 kr
tisdag 10 april 2007
kl 18:01:55
300 kr
850 kr
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr