MÖBLER / Bord / Spelbord 13899042
nr 1389 9042
Spelbord
1700-/1800-tal, mahogny. Bredd: 90. Djup: 44x2 cm, höjd: 73 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 5 april 2021
kl 20:50:12
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
600 kr