ART / Lithographs / Litograph in colors 11922465
nr 1192 2465
Sten Dunér
(f. 1931), Sverige
Sten Dunér (b. 1931), Sweden. Signed, numbered 9/350, sheet: 64x47 cm, löst blad.
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 9/350, bladets mått: 64x47 cm
Condition: löst blad
Sten Dunér, Swedish painter, born 1931.
600
Monday July 2 2018
at 18:49:36