MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 9794326
nr 979 4326
Stol
40-tal
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 7 september 2015
kl 19:28:41
4/9 14:16:12
100 kr
7/9 17:05:29