MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Stol 9794326

nr 979 4326

Stol

40-tal

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 7 september 2015
kl 19:28:41

4/9 14:16:12 1      100 kr
7/9 17:05:29 2      Vinnande bud

Dantestolen
Kraftig fällstol med svängda, kryssade ben, arm- och ryggstöd.