KONST / Litografier / Grafiskt blad 15448006
nr 1544 8006
Grafiskt blad
Carl Linderoth. "Uppträde". Signerad, numrerad 69/100. Giclee fine art. Bildmått: 27x38 cm, oramat löst blad. Bladets mått: 30x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 maj 2023
kl 20:00:00
26/5 21:01:43