KONST / Litografier / Färglitografi 15812013
nr 1581 2013
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Trädgård med växthus. Signerad, numrerad 125/400. Färglitografi, bildmått: 45x59 cm, yttermått inklusive ram: 73x86 cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 27 november 2023
kl 18:58:37
26/11 16:38:11
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow