KONST / Litografier / Färglitografi 9122171
nr 912 2171
Karel Appel
(1921-2006), Holland
Färglitografi , Karel Appel (1921-2006), Figurer, EA (konstnärens exemplar), signerad. , 71, motivet: 32x50
Utrop:
2.600 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 15 september 2014
kl 18:48:27
15/9 09:23:50
15 sep
Karel Appel
Läs mer om Karel Appel