GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / KräftskÃ¥l 12213472

nr 1221 3472

Kräftskål

+ Grötskål. Diameter: 20 cm ca

Kondition: slitage, skador

måndag 3 december 2018
kl 19:31:25