KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7607115
nr 760 7115
Okänd konstnär, 1600-tal, Kaputilation av Granada till Kung Ferdinand 1492, ramens innermått: 40x27
Kondition: slitage, skador
måndag 28 maj 2012
- Klassiska