KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12769354

nr 1276 9354

Ronald de Wolfe

(f. 1920), Storbritannien

Oljemålning, "Målnbord". Signerad. Olja på duk, 88x100 cm

Ronald de Wolfe, född i London 1920, målare, tecknare och skulptör.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 23 september 2019
kl 18:08:27

Ronald de Wolfe

Läs mer om Ronald de Wolfe