GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tvättset 6068151

nr 606 8151

Tvättset

3 delar, Gustafsberg

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

150 kr

måndag 26 oktober 2009
kl 18:53:57

26/10 17:54:01 1      Vinnande bud
26/10 18:48:56 2      150 kr