MÖBLER / Bord / Toilettebord 8941078
*
nr 894 1078
Toilettebord
teak + stol, 1950/60-tal, bordets mått: längd. 93, djup: 40, höjd: 67
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2014
kl 18:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/5 22:00:25
1
450 kr
12/5 14:43:44
2
350 kr
12/5 18:12:03
3
500 kr
12/5 18:17:44
1
600 kr
12/5 18:26:14
3
Vinnande bud
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord bordets mått: längd karmstol karmstolar sminkbord stol stolar teak teakmöbler toalettbord toalettebord toilettbord toilettebord trä
-
6361 Toilettebord
Rokokostil, Italien, 2 lådor i sargen, uppfällbar ..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:57
*
Toilettebord
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 1078
Toilettebord
teak + stol, 1950/60-tal, bordets mått: längd. 93, djup: 40, höjd: 67
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/5 22:00:25 | 1 | 450 kr |
12/5 14:43:44 | 2 | 350 kr |
12/5 18:12:03 | 3 | 500 kr |
12/5 18:17:44 | 1 | 600 kr |
12/5 18:26:14 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
12 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord bordets mått: längd karmstol karmstolar sminkbord stol stolar teak teakmöbler toalettbord toalettebord toilettbord toilettebord trä
-
6361 Toilettebord
Rokokostil, Italien, 2 lådor i sargen, uppfällbar ..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:57