KONST / Litografier / Färglitografi 14534024
nr 1453 4024
Pietro Dalla Santa
(1931-2002), Sverige
Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), Waldemarsudde. Färglitografi, bildmått: 44x58, yttermått inklusive ram: 63x76 cm
Utrop:
500 kr
måndag 7 mars 2022
kl 19:24:06
Pietro Dalla Santa
Läs mer om Pietro Dalla Santa
Waldemarsudde