MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 13846558

nr 1384 6558

Byrå

1800-tal, mahogny. Bredd: 95, djup: 44 cm, höjd: 89 cm, nyckel

Kondition: slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 15 mars 2021
kl 20:45:54