KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 5911139
nr 591 1139
Färgetsningar
4 st Signerade, 34/50, 40x48
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 27 juli 2009
kl 19:39:28
400 kr
150 kr
350 kr