KONST / Litografier / Färglitografi 13557122
nr 1355 7122
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad. Motivet: 60x87cm
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 20:27:55
1.400 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.800 kr
19 okt