KONST / Litografier / Färglitografi 12837186
nr 1283 7186
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 33/50, 1973. Motivet: 20x28 cm
måndag 21 oktober 2019
kl 20:12:48
21 okt
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe