KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14598551

nr 1459 8551

Anders Gullberg

(f. 1927)

Anders Gullberg (f. 1927), Signerad, daterad -83, "Kalvmärkning", 16x23, yttermått inklusive ram: 28x35, akvarell

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 4 april 2022
kl 19:06:58

4/4 19:01:58 1      Vinnande bud