KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12756171

nr 1275 6171

Färgetsning

Sven Erik Jakobsson. Signerad, numrerad 4/59, frukostmeditation. Motivet: 51x39 cm

Utrop:

500 kr

måndag 16 september 2019
kl 18:04:34