KONST / Litografier / Färglitografi 17526444

nr 1752 6444

Peter Dahl

(1934-2019), Sverige

Signerad, numrerad 131/260, daterad -73. Färglitografi, bildmått: 52x78 cm, yttermått inklusive ram: 67x94 cm

Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 12 januari 2026
kl 18:03:27

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.000 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 1.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl