MÖBLER / Soffor / Soffa 8189006
nr 818 9006
Soffa
Sengustaviansk Förgylld, längd: 192
Kondition: slitage
Utrop:
10.000 kr
Såld:
6.000 kr
måndag 1 april 2013
kl 19:24:45
1/4 19:19:43