KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10469370
nr 1046 9370
Akvarell
M Grocholewski, Hus, signerad. -89, 21x30
Utrop:
400 kr
måndag 18 juli 2016
kl 19:53:44
Lis Husberg (f. 1920)