KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17218113
nr 1721 8113
Ivan Bergdahl
(f. 1929), Sverige
Oljemålning, Signerad, (f. 1929), Sverige. Höst vid Gådö Dammen. Olja på duk, 41x48 cm, yttermått inklusive ram: 49x55
Ivan Bergdahl, svensk målare född 1929.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 september 2025
kl 18:36:55
25/8 21:43:32