ÖVRIGT / Diverse / Prydnadskannor 15981003

nr 1598 1003

Prydnadskannor

ett par, metall, 1800-tal. Höjd: 48 cm

Kondition: bruksslitage

Utrop:

700 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 19 februari 2024
kl 20:47:16