ÖVRIGT / Diverse / Tavelramar 3102153
nr 310 2153
Tavelramar
1 par, Förgyllda, 1800-tal, 53x40
Utrop:
100 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 19 april 2004
150 kr
150 kr
200 kr
250 kr
500 kr
700 kr
6