KONST / Litografier / Färglitografi 12213128
nr 1221 3128
Victor Vasarely
(1906-1997), Ungern
Färglitografi, Komposition. Signerad, numrerad 83/175. Bladets mått: 64x63 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 3 december 2018
kl 18:21:43
1.000 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
Victor Vasarely
Läs mer om Victor Vasarely