KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15936204
nr 1593 6204
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Oljemålning, Ej signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 37x41 cm
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 januari 2024
kl 20:11:41
24/1 09:48:02