MÖBLER / Bord / Skrivbord 13614570

nr 1361 4570

Skrivbord

nyrenässans, valnöt. Bredd: 121 cm. Djup: 70 cm, höjd: 73 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 23 november 2020
kl 20:44:42