KONST / Ramar / Ram 7292470

nr 729 2470

Ram

förgylld, 1800-tal, ramens innermått: 25x34

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 5 december 2011
kl 19:29:07

Tilgman Keramik