MÖBLER / Bord / Piedestal 4435492
nr 443 5492
Piedestal
Empirestil, Sekelskifte, höjd: 110 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
650 kr
måndag 11 december 2006
300 kr
600 kr
550 kr