KONST / Litografier / Färglitografi 15966381

nr 1596 6381

Färglitografi

Inga Hermelin, Äpplet, Signerad och numrerad 296/300,39x50 cm, färglitografi, yttermått inklusive ram: 60x68 cm. Signerad

måndag 5 februari 2024
kl 20:35:00