KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17255192
nr 1725 5192
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, pojke i matroskostym, Olja på duk, 58x45 cm, yttermått inklusive ram: 86x62 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 22 september 2025
kl 20:07:35
600 kr
1.000 kr