MÖBLER / Bord / Skrivbord 8573466

nr 857 3466

Skrivbord

engelsk stil, längd: 136 cm, djup: 67 cm, höjd: 77 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 4 november 2013
kl 20:15:01