KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16144408
*
nr 1614 4408
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Bogserbåt. Olja på duk, 17x35 cm, yttermått inklusive ram: 25x43 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 april 2024
kl 19:11:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/4 11:18:45
1
600 kr
21/4 11:51:38
2
350 kr
21/4 11:51:38
1
400 kr (Budbetjänt)
21/4 11:51:46
2
450 kr
21/4 11:51:46
1
500 kr (Budbetjänt)
21/4 11:51:48
2
600 kr
21/4 11:51:48
1
600 kr (Budbetjänt)
21/4 11:51:50
2
700 kr
22/4 13:36:12
3
800 kr
22/4 16:43:40
4
900 kr
22/4 16:46:37
4
1.000 kr
22/4 17:54:22
5
1.000 kr
22/4 17:54:22
4
1.000 kr (Budbetjänt)
22/4 19:02:06
6
1.600 kr
22/4 19:05:15
2
1.200 kr
22/4 19:05:15
6
1.300 kr (Budbetjänt)
22/4 19:05:30
2
1.400 kr
22/4 19:05:30
6
1.500 kr (Budbetjänt)
22/4 19:05:59
2
1.600 kr
22/4 19:05:59
6
1.600 kr (Budbetjänt)
22/4 19:06:56
2
Vinnande bud
22/4 19:07:31
2
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bogserbåt ej signerad olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:01
-
7099 Oljemålning
Birgitta Sundström Jonsdotter. Signerad, daterad 1..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:49
-
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:06
-
6312 Oljemålning
Ethel Person, blomsterstilleben. Signerad. Olja på..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:18
-
1013 Oljemålning
Gérard Eppelé (1929), Frankrike, Figurer. Signerad..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:58
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1614 4408
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Bogserbåt. Olja på duk, 17x35 cm, yttermått inklusive ram: 25x43 cm
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.700 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 22 april 2024 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 21/4 11:18:45 | 1 | 600 kr |
| 21/4 11:51:38 | 2 | 350 kr |
| 21/4 11:51:38 | 1 | 400 kr (Budbetjänt) |
| 21/4 11:51:46 | 2 | 450 kr |
| 21/4 11:51:46 | 1 | 500 kr (Budbetjänt) |
| 21/4 11:51:48 | 2 | 600 kr |
| 21/4 11:51:48 | 1 | 600 kr (Budbetjänt) |
| 21/4 11:51:50 | 2 | 700 kr |
| 22/4 13:36:12 | 3 | 800 kr |
| 22/4 16:43:40 | 4 | 900 kr |
| 22/4 16:46:37 | 4 | 1.000 kr |
| 22/4 17:54:22 | 5 | 1.000 kr |
| 22/4 17:54:22 | 4 | 1.000 kr (Budbetjänt) |
| 22/4 19:02:06 | 6 | 1.600 kr |
| 22/4 19:05:15 | 2 | 1.200 kr |
| 22/4 19:05:15 | 6 | 1.300 kr (Budbetjänt) |
| 22/4 19:05:30 | 2 | 1.400 kr |
| 22/4 19:05:30 | 6 | 1.500 kr (Budbetjänt) |
| 22/4 19:05:59 | 2 | 1.600 kr |
| 22/4 19:05:59 | 6 | 1.600 kr (Budbetjänt) |
| 22/4 19:06:56 | 2 | Vinnande bud |
| 22/4 19:07:31 | 2 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bogserbåt ej signerad olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:37 -
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:01 -
7099 Oljemålning
Birgitta Sundström Jonsdotter. Signerad, daterad 1..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:49
-
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:06 -
6312 Oljemålning
Ethel Person, blomsterstilleben. Signerad. Olja på..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:18 -
1013 Oljemålning
Gérard Eppelé (1929), Frankrike, Figurer. Signerad..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:58



