![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
MÖBLER / Bord / Nattygsbord 10381052
*
nr 1038 1052
Nattygsbord
2 st. teak, 1950-tal, längd: 45 cm, djup: 30 cm, höjd: 55 cm, ca
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 19:40:26
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/5 01:15:26
1
150 kr
9/5 22:06:01
2
Vinnande bud
12/5 07:17:09
3
250 kr
12/5 07:17:09
2
300 kr (Budbetjänt)
12/5 07:17:22
3
350 kr
12/5 07:17:22
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord lampbord nattduksbord nattygsbord småbord sängbord teak teakmöbler trä
-
6111 Nattygsbord
Bodafors, Bertil Fridhagen (1905-1993), Sverige. B..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:57
-
6292 Nattygsbord
Funkis, med intarsia, översta skiva med glas, mörk..//
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:43
-
6375 Nattygsbord
Rokokostil. Bredd: 41 cm, djup: 31 cm, höjd: 71 cm
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:17
*
Nattygsbord
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1052
Nattygsbord
2 st. teak, 1950-tal, längd: 45 cm, djup: 30 cm, höjd: 55 cm, ca
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/5 01:15:26 | 1 | 150 kr |
9/5 22:06:01 | 2 | Vinnande bud |
12/5 07:17:09 | 3 | 250 kr |
12/5 07:17:09 | 2 | 300 kr (Budbetjänt) |
12/5 07:17:22 | 3 | 350 kr |
12/5 07:17:22 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{0C17A3AA-7471-4207-85DD-BD22AFE6A1E9}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord lampbord nattduksbord nattygsbord småbord sängbord teak teakmöbler trä
-
6111 Nattygsbord
Bodafors, Bertil Fridhagen (1905-1993), Sverige. B..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:57 -
6292 Nattygsbord
Funkis, med intarsia, översta skiva med glas, mörk..//
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:43 -
6375 Nattygsbord
Rokokostil. Bredd: 41 cm, djup: 31 cm, höjd: 71 cm
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:17