KONST / Litografier / Färglitografi 13073033
nr 1307 3033
Karl Momen
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Karl Momen (f. 1935), Signerad, numrerad 89/450, daterad 98. Motivet: 20x20 cm
Karl Momen, svensk konstnär född 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 februari 2020
kl 20:28:56
17/2 18:11:44