KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13878127
nr 1387 8127
Anders Ã…berg
(1945-2018), Sverige
Blandteknik, Signerad, 91x67cm, oramad
Anders Åberg, svensk bildkonstnär och skulptör född 1945, död 2018.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 29 mars 2021
kl 19:31:30
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr
Anders Ã…berg
Läs mer om Anders Ã…berg