KONST / Litografier / Litografisk affisch 15418027
nr 1541 8027
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
Litografisk affisch, "Berggruen Paris", yttermått inklusive ram: 89x59 cm. Ej signerad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 22 maj 2023
kl 18:54:52
21/5 18:42:08
700 kr
22/5 18:48:50
Marc Chagall
Läs mer om Marc Chagall