KONST / Litografier / Färglitografi 14332191
nr 1433 2191
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 47/50, daterad 1976,13x17, yttermått inklusive ram: 51x41 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 november 2021
kl 19:06:27
22/11 16:25:39
22 nov
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe