KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13513032
nr 1351 3032
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Blandteknik, "Hallarna Paris". Signerad, oramat löst blad, 15,3x18,5
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 28 september 2020
kl 19:39:59
2.400 kr
- Klassiska
28 sep
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow