nr 547 5681
Klaffbord
Med låda, längd: 97, djup: 72, höjd: 75 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
| Utrop: |
100 kr |
| Såld: |
150 kr |
måndag 20 oktober 2008 kl 17:56:22
| Tid |
Kund |
Bud |
17/10 09:07:56
100 kr
18/10 22:51:34