KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9872806
nr 987 2806
Signerad Arthur, daterad 53, blomsterstilleben, 41x33
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 19:07:09
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr