MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 15774281
nr 1577 4281
Fåtölj
Läder, 1960-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 november 2023
kl 19:06:53
150 kr