KONST / Litografier / Färglitografi 6412378

nr 641 2378

Färglitografi

signerad. E. A, 46x30

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 24 maj 2010
kl 19:11:02

21/5 15:16:36 1      Vinnande bud