KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17334200
nr 1733 4200
Rolf Kerslow
(1934-2004)
Oljemålning, Rolf Kerslow (1934-2004), Stilleben. Signerad, daterad -65. Olja på duk, 45x54 cm, yttermått inklusive ram: 56x65 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 oktober 2025
kl 19:10:23
150 kr